• phone Piezvani uz mūsu mājām!
 • Piegāde


  PIEGĀDE


  Piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā. Ja vēlaties saņemt preci ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem, rakstot uz mokka@mokka.lv 


  PIEGĀDES MAKSAS


  Izņemt salonā Mokka

  Bez maksas

  Piegāde Rīgā

  €30.00

  Piegāde ārpus Rīgas 50 km rādiusā

  €50.00

  Piegāde ārpus Rīgas 100 km rādiusā

  €80.00  Pirkumiem, kuri tiek veikti ārpus Rīgas, vai kuru saņemšana tiek organizēta ar Pakomāta OMNIVA starpniecību, tiek aprēķināta piegādes maksa, atbilstoši pirkuma kopējam svaram, izmēram un piegādes adresei. Piegādes summa tiek aprēķināta, noformējot pasūtījumu.


  Gadījumā, ja pircējs izvēlas saņemt preces ar OMNIVA starpniecību Mokka neuzņemas atbildību par viegli plīstošu preču kvalitāti pie Preču saņemšanas. Neiesakām sūtīt Preces ar pakomāta starpniecību, kas izgatavotas no - stikla, kristāla, marmora.


  Ja izvēlaties saņemt preci ar Pakomāta starpniecību, Pārdevējs pirms Preču sūtīšanas sazināsies ar Pircēju, lai apstiprinātu Pasūtījuma izsūtīšanu un atkārtoti informētu Pircēju par Preces materiālu un saņemtu apstiprinājumu no Pircēja, ka bojātas Preces izņemšanas gadījumā no Pakomāta, Pārdevējs neuzņemas atbildību par Preces defektiem, kas radušies transportēšanas rezultātā. Preci nosūtīsim uz Jūsu norādītajai adresei tuvāko Omniva pakomātu, saskaņā ar SIA Omniva mājaslapā pieejamo informāciju (https://www.omniva.lv/privats/adreses). 


  Ja vēlaties saņemt preci citā Omniva pakomātā, uzreiz pēc pasūtījuma apmaksas, atbildiet uz pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu vai sūtiet e-pastu uz mokka@mokka.lv norādot Jūsu pasūtījuma numuru un norādot vēlamā pakomāta adresi.   PIEGĀDES LAIKS


  Preci, kas ir veikalā, var saņemt nākamajā darba dienā no pasūtījuma saņemšanas brīža. 


  Ja prece ir jāpasūta vai tiek izgatavota pēc individuāla pasūtījuma preču piegādes laiks ir no divām līdz astoņām nedēļām.   Theca

  Sešas līdz astoņas nedēļas

  Zuiver

  Četras līdz piecas nedēļas 

  La Forma

  Četras līdz piecas nedēļas 

  Linie Design

  Četras līdz piecas nedēļas 

  Normann Copenhagen

  Divas līdz četras nedēļas

  String Furniture

  Četras līdz piecas nedēļas 

  Fatboy

  Divas līdz četras nedēļas

  Ferm Living

  Divas līdz četras nedēļas  Ņemiet vērā, ka šis termiņš norādīts no brīža, kad pasūtījums ir apstrādāts un prece ir sapakota sūtīšanai. Pasūtījuma apstrādes laiks katrai precei var atšķirties, tas var būt no vienas darba dienas līdz pat piecām nedēļām; Pārdevējs apņemas informēt Pircēju par Preču ražošanas un piegādes gaitu un izpildes datumiem.


  Piegādes tiek veiktas tikai darbdienās no plkst. 10:00 – 18:00, pēc vietējā laika. Veicot pasūtījumu, ir jāņem vērā pieejamie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams pieņemt piegādes laika ietvaros.


  Piegādes adrese ir jānorāda detalizēti. Papildu informācija, piemēram, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma un Jums būs jāmaksā par jaunas piegādes organizēšanu.


  Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.


  Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt šī dokumenta numura pēdējos 5 ciparus. 


  Pircējam ir jāpieņem Preces patstāvīgi. Pasūtījuma piegādes brīdī Pircējam ir pienākums kopā ar Kurjeru pārbaudīt tā atbilstību un kvalitāti, kā arī parakstīt ar attiecīgā pasūtījuma izpildi saistītos dokumentus (pavadzīmi, sūtījuma piegādes dokumentu). Ja Pircējs konstatē, ka piegādāto Preču iepakojums ir bojāts (ieplīsusi iepakojuma uzlīme, sabojāts iepakojums vai ir cits ārējs bojājums), Pircējam tas obligāti ir jānorāda piegādes dokumentā (Pārdevēja eksemplārā), konstatējot šādas neatbilstības nekavējoties par tām jāziņo, rakstot Mums uz mokka.veikals@gmail.com, lai Mēs varētu sazināties ar Jums. Pretējā gadījumā tiks uzskatīts, ka Preces ir piegādātas pienācīgi un bez bojājumiem.