Privātuma politika


Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi faili, kurus Jūsu apmeklētā interneta tīmekļa vietne, proti, www.mokka.lv (turpmāk tekstā – “Interneta tīmekļa vietne”), saglabā Jūsu datorā, piezīmjdatorā vai mobilajā gala iekārtā. Šie faili tiek izmantoti, lai konstatētu, vai caur jūsu iekārtu mūsu Interneta tīmekļa vietne tikusi atvērta jau iepriekš, kā arī tiek noteikta jūsu vēlamā komunikācijas valoda un citi iestatījumi. Sīkdatnes var tikt uzskatīti par personas datiem, pie nosacījuma, ja izmantojot sīkdatnes. Mēs spējam identificēt privātpersonu.

Pastāv vairākas sīkdatņu kategorijas:

Nepieciešamās sīkdatnes

Šīs kategorijas sīkdatnes ļauj mūsu Interneta tīmekļa vietnei darboties korekti un Jums ērtā veidā. Ja nepiekrītat šādu sīkdatņu izmantošanai, Jūs nevarēsiet vai Jums būs grūtības lietot mūsu Interneta tīmekļa vietni. Nepieciešamās sīkdatnes neiegūst Jūsu personas datus.

Izpildes sīkdatnes

Šīs kategorijas sīkdatnes vāc informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu Interneta tīmekļa vietni, piemēram, fiksējot, ka tā ir apmeklēta un kādas sadaļas tiek apmeklētas, tādējādi dodot mums iespēju uzlabot Interneta tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti. Izpildes sīkdatnes neiegūst Jūsu personas datus.

Funkcionalitātes sīkdatnes

Šīs kategorijas sīkdatnes dod iespēju Interneta tīmekļa vietnei atcerēties visas Jūsu izdarītās izvēles, piemēram, teksta lielumu vai izvēlēto valodu, tādējādi dodot mums iespēju nodrošināt Jums ērtāku Interneta tīmekļa vietnes lietošanu. Funkcionalitātes sīkdatnes iegūst Jūsu personas datus.

Trešo personu sīkdatnes

Šīs kategorijas sīkdatnes dod iespēju mums uzlabot mūsu interneta vietnes funkcionalitāti un pielāgošanu tieši Jūsu interesēm un vajadzībām, piemēram, ļaujot Jums noskatīties Youtube vai Vimeo video. Atkarībā no trešo personu sīkdatņu veida, tās var iegūt Jūsu personas datus.

Atkarībā no tā, cik ilgi sīkdatnes saglabājas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, visas sīkdatnes var iedalīt šādos tipos:

Sesijas sīkdatnes

Sesijas sīkdatnes saglabājas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē tikai attiecīgās pārlūkprogrammas sesijas laikā, tas ir, līdz brīdim, kad būsiet izgājis no mūsu Interneta tīmekļa vietnes.

Pastāvīgās sīkdatnes

Pastāvīgās sīkdatnes saglabājas Jūsu pārlūkprogrammā noteiktu laiku arī pēc sesijas beigām, ja vien Jūs tās neizdzēsīsiet.

Sīkdatņu izmantošana mūsu interneta tīmekļa vietnē

Turpinot izmantot mūsu Interneta tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Jūs varat turpināt apmeklēt mūsu Interneta tīmekļa vietni, nepiekrītot sīkdatņu izmantošanai, t.i., Jūs varat noraidīt sīkdatņu izmantošanu un tās jebkurā laikā izdzēst, veicot attiecīgos iestatījumus savā datorā. Vairums interneta pārlūkprogrammu ir iestatītas tā, lai automātiski akceptētu sīkdatņu lietošanu. To var mainīt, interneta pārlūkprogrammas iestatījumos ieslēdzot iespēju “nepieņemt sīkdatnes”. Gadījumā, ja Jūs izvēlaties dzēst vai bloķēt noteiktas sīkdatnes, mūsu Interneta tīmekļa vietnes darbība un ērtums varētu būt ierobežots, tostarp iespēja atteikties no sīkdatnēm var būt ierobežota, jo šai funkcijai pašai ir nepieciešams ievietot sīkdatni Jūsu ierīcē.

Google Analytics

Interneta tīmekļa vietnē tiek izmantota uzņēmuma Google Inc.  programma Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu.

Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat Interneta tīmekļa vietni,   tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. Google izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. Google nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir Google  rīcībā. Tāpat Google nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma Google uzdevumā veic šo datu apstrādi.

Savāktās sīkdatnes tiek izmantotas arī reklāmas nolūkiem, piemēram, klientu atkārtotai uzrunāšanai (remarketing), izmantojot Google AdWords.

Papildus atteikuma iespējai  jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics pārlūkprogrammas opciju:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Personas datu aizsardzība

Izmantojot sīkdatnes, mēs varam apstrādāt Jūsu personas datus. Detalizētu informāciju par personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi lasiet mūsu Privātuma politika